Renginiai

JEEP KLUBO RENGINYS „UŽ REGĖJIMO RIBŲ“

2022-12-02
M. K. Paco g. 4, Vilnius

JEEP prekės ženklas susijęs su laisve, galimybėmis ir nuotykiais.

Kviečiame dalyvauti nestandartiniame Kalėdiniame vakarėlyje “Už regėjimo ribų” – ta proga ištrūkti iš kasdienės rutinos, priimti iššūkius, atrasti naujas galimybes, leistis į nepamirštamą vaizduotės nuotykį ir mėgautis pojūčiais.

KELIONĖ Į JAPONIJĄ 10D. (Tokijas, Osaka, Kioto, Nara, Himeji)

2023-05-06

Jeep Club Lithuania komanda keliauja į Japoniją!

Susitikimas su 1000 WOW keliautojais

2022-11-04
Minsko pl. 14, Vilnius 02121

Ilgamečiai klubo draugai, 1000 WOW keliautojai, LRT laidos „1000 pasaulio stebuklų“ herojai Audrius ir Alma Sutkai kartu su klubo valdyba kviečia Jus susitikti ir kartu susipažinti su egzotiška KUBOS Respublika.

Susitikimo metu keliautojai pasidalins įspūdžiais, nuotykiais, pasidalins patarimais, kurie būtų naudingi keliaujant į Kubą savarankiškai.

Pasitiksime Jus su kubietiškais kokteiliais ir užkandžiais.

Pasimatymas su Sakartvelo kultūra

Pasimatymas su Sakartvelo kultūra

2022-10-14
„Aloha“ restoranas Vilniuje, Ozo g. 14C.

JEEP klubo nary,

Besibaigiant vasarai mes jau organizuojame rudens susitikimus, šį kartą ruošiame Jums pasimatymą su nuostabia Sakartvelo šalies kultūra.

Pasimatymas vyks klubo draugų „Aloha“ restorane Vilniuje, kur talentingas šefas surėmęs pečius su draugais iš Sakartvelo paruoš tradicinių patiekalų degustaciją. Patiekalų degustaciją papildys Sakartvelo vynai, o viską vainikuos klubo nario Archil pasakojimas apie gimtąją šalį, jis pasidalins prisiminimais iš vaikystės, papasakos istorijų ir faktų, kurių turistai šalyje neišgirsta.

JEEP CLUB LITHUANIA VASAROS RENGINYS 2022

2022-08-05
Dargužių amatų centras, Liepų g. 3, Dargužių km., Valkininkų sen., Varėnos raj.

JEEP klubo nary,

Tikimės, kad mėgaudamiesi vasarišku oru ir kelionėmis savo JEEP automobiliu pasiilgote susitikimų su JEEP CLUB LITHUANIA bendruomene.

Mes pasiilgome, todėl kviečiame Jus susitikti!

Šį kartą paruošėme Jums išskirtinę renginio programą:

Koncentruoti PIRMOS PAGALBOS MOKYMAI, kurių metu atsinaujinsite žinias, kaip elgtis prireikus suteikti pirmąją pagalbą. Mokymų trukmė 3 val, mokymus ves skubios pagalbos specialistas
Pramogai ir pasistiprinimui Dargužių amatų centro organizuojamas autentiškų Dzūkiškų bandų kepimas ir ragavimas;
Dargužių sūrininkų namų organizuojama vietoje gamintų sūrių, naminio vyno ir naminės giros degustacija, kartu išklausant vaišių gaminimo istoriją ir susipažįstant su gamybos subtilybėmis.

Ekskursija į Grūto parką

2022-05-01
Grūtas, 66441 Druskininkai